Regulamin

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Maciej Lewiński.

Tak bardziej oficjalnie zarejestrowałem się pod nazwą:

Maciej Lewiński iSURVIVAL z siedzibą przy ulicy Złotowskiej 51a/1, 60-184 w Poznaniu NIP: 7811681026 i takie dane zobaczysz na oficjalnych dokumentach, ale po cóż głowić się formalizmami.

Na potrzeby tego regulaminu będę występował pod pseudonimem Sprzedawca lub Ja.

I cóż ja mam Ci opowiedzieć, witaj w moim świecie.

Na stronie możesz zapisać na newsletter, umówić na konsultacje lub też zapisać na szkolenie.

Tutaj możesz zapisać się na konsultacje: (link)

Najważniejsze informacje na temat usług świadczonych w ramach strony znajdują się w regulaminie szkoleń: (link)

A tu znajduje się opis tych szkoleń: (link)

A tutaj znajdują się zasady przetwarzania danych osobowych (w tym cookies) (tak widzę jak rzucasz się na nie jak kuna w agrest): (link)

Czy coś więcej trzeba dodać?
  • Robię co w mojej mocy by strona działała szybko sprawnie i bez przerwy, w końcu to świadczenie usług drogą elektroniczną.
  • Wszelkie reklamacje związane z funkcjonowaniem strony, możesz zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail hello@maciejlewinski.pl Napisz co, gdzie i dlaczego nie działa, postaram się pomóc.
  • Pamiętaj by wszystkie dane jakie podajesz były prawdziwe, jak będę miał podejrzenia to wyślę swoich najlepszych ludzi by sprawdzić czy to prawda, że mieszkasz w Sosnowcu.
  • Generalnie wolałbym by treści udostępniane na stronie, w ramach newslettera lub też na szkolenia nie były kopiowane i wykorzystywane bez mojego nazwiska. Szanuj prawo autorskie, jak cytujesz to wskaż kogo i z jakiej strony.
  • Nie wolno podpisywać się pod cudzymi pracami, tak więc podczas szkoleń obowiązują Rozum i Godność Człowieka czyli starożytne RIGCZ-fu oraz przepisy prawa autorskiego jeżeli nic innego nie pomoże.
  • Spory z umowami zawieranymi za pośrednictwem Strony będą rozpatrywane przez polski sąd powszechny właściwy ze względu na stałe miejsce wykonywania działalności gospodarczej przeze mnie. Oczywiście nie dotyczy to Konsumentów, w przypadku których właściwość oraz jurysdykcja sądu rozpatrywane są na zasadach ogólnych.